Випадкових подій не буває

 

Випадкових подій не буває
У Всесвіту є багато дивовижних способів, щоб звести людей один з одним.У пошуках відповідного житла, роботи або супутника життя багато хтовиїжджає на великі відстані. І в той же час за кулісами світової сценипрацює організація, яка створює для нас довершені зв'язки. Це –Космічний Центр Управління Співпадіннями.
Випадкових подій небуває. Співпадіння – це чудові події, творець яких, Бог, не бажає просебе заявляти. У планах Бога випадок не грає ніякої ролі. Все, щоз'являється в твоєму житті, - це результат твоїх намірів і задумів.
Коли ти прагнеш виконати бажання свого серця, знай, що Всесвіту відомівсі твої наміри. Він організовує події твого життя. У Бога є твояадреса, і кожен твій рішучий намір заноситься у Великий довідник.Робисам все, що в твоїх силах, без напруги і суєти, а деталі залиш дляКосмічного Центру. Коли людина робить все можливе для здійснення своїхнамірів, а потім покладається на допомогу розумної невидимої сили,здійснюються великі події. Молися, плануй, настроюйся і роби все, щоможеш. а потім хай все йде своїм ходом – твоє уміння відпустити будетак само важливе, як і молитви.
Кожен, кого ти зустрінеш на своєму шляху, - це дійова особа в написаному тобою сценарії. Твоя турбота одна– постійно удосконалювати сценарій, щоб фільм вийшов краще.
Відповідальність за режисуру твого фільму лежить на Тобі !!!


Создан 16 апр 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником